parallax background

HAKKIMIZDA

 

Başkent Yıldız Hukuk Bürosu, Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul hukuku alanında faaliyet gösteren hukuk bürolarından biridir.

baskentyildiz01
Başkent Yıldız Hukuk Bürosu, Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul hukuku alanında faaliyet gösteren hukuk bürolarından biridir. Avukat Fadıl Yıldız tarafından kurulan büromuz, gayrimenkul ve icra hukuku, orman arazileri yararına tapu iptali için tazminat davaları, Osmanlı tapuları aplikasyonu, kamulaştırma ve kamulaştırmasız el atma davaları ve tapu iptali davalarından doğan uyuşmazlıklar gibi çeşitli alanlarda uzmanlaşmıştır. Osmanlıca tapu kayıtlarının uygulanması ve uygulanmayan tapu kayıtlarının tazminatı konusunda da uzmanlaşmıştır.

Alanında uzman, deneyim sahibi avukat kadromuzla, hukuki sorunlarınıza size özgü ve kalıcı çözümler üretmek ve taleplerinize göre yargısal süreci yönetmek için çalışmaktayız. Hukuki ihtiyaç ve gerekliliklere uygun, haklarınızı elde etmenize imkan veren ve yaşadığınız sorunları gidermeye yönelik her türlü hukuki çalışmayı, geniş bir alanda alternatif çözümler üreterek, sizlerin de sürece aktif katılımıyla yürütmekteyiz.

Ankara’daki merkez ofisimizin yanı sıra, Almanya, Yunanistan, İstanbul ve Diyarbakır’daki irtibat bürolarımız ile hem dava takibi hem de danışmanlık alanlarında hizmet vermekteyiz. Güncel hukuki sorunları ve yargısal içtihatları her anlamda araştıran ve takip eden büromuz, çözümleri bu yaklaşım içerisinde geliştirmeyi amaçlamakta ve çağın gerekli kıldığı hukuk nosyonu ile alanda çalışmalar yapmaktadır.

Hukuki sorunlarınıza ilişkin yargısal çözüm yollarını, kesin ve sizin açınızdan tatmin edici bir şekilde geliştirmek ve uygulamak için “güven, etkili iletişim, uzmanlık, şeffaflık, bilgi paylaşımı, çözüm odaklılık” ilkeleri çerçevesinde çalışmayı temel bir yöntem olarak benimsemekteyiz. Başkent Yıldız Hukuk Bürosu olarak, hukuki sorunlarınıza en etkin ve kalıcı çözümleri sunmak için buradayız.

Geniş uzmanlık alanlarımız, deneyimli avukat kadromuz ve çözüm odaklı yaklaşımımızla, her türlü hukuki ihtiyacınızı karşılamak ve sizi en iyi şekilde temsil etmek için yanınızdayız.

İLETİŞİM


baskentyildizhukuk04
baskentyildizhukuk05
baskentyildizhukuk06
baskentyildizhukuk07